Cristiano Ronaldo Bulgarian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cristiano Ronaldo Bulgarian forum

Cristiano Ronaldo Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 CRISFREEZONE/NEWS AND PICS

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
L{}ver_girl
Admin
L{}ver_girl


Брой мнения : 21
Registration date : 01.11.2007

CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Empty
ПисанеЗаглавие: CRISFREEZONE/NEWS AND PICS   CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Icon_minitimeПет Мар 28, 2008 12:39 pm

Пуснете Главоча, за да спрете Кристиано Роналдо
CRISFREEZONE/NEWS AND PICS 21085184_80350482


Как да бъде спрян Кристиано Роналдо? Как можеш да спреш някой, който очевидно е неудържим? Момчето е гений. Обожавам да го гледам в игра, начина по който се плъзга почти без усилие през съперниците си. Да вкараш 34 гола като крило също не е зле. Но явно е време треньорите да отсекат: "Дотук!" Ако му дадеш свобода, той ще те ликвидира. Което и прави - отново и отново. Със сигурност е време той да бъде пазен персонално, някой да се изправи пред лицето му, да следва всяко негово движение. Удивен съм, че никой още не е опитал тази тактика. Окей, тя е негативна, тя е против същността на красивата игра. Обвинете ме, че убивам спорта, и ще се призная за виновен. Но нещо трябва да се направи. Иначе съперниците могат със същия успех да си съберат багажа и да си отидат у дома още преди началния съдийски сигнал. И да приветстват чудесния португалец, защото ние, другите, не сме достойни.
Възможно е Роналдо да се справи и с това да отвее своя пазач, това досадно насекомо, и да се изгаври с моята теория. Може би той е още по-добър, отколкото си мислим; може би няма начин да бъде притъпена остротата му. Може би той е неудържим. Но хайде да видим дали ще му хареса някой да го дебне отблизо. Преди години италианците превърнаха това в изкуство. Покажете ми най-опасния, пуснете му вашата лепка и гледайте как се гърчи в безсилие. Наскоро Карло Анчелоти, треньорът на Милан, се оплака от подобно отношение към Кака, чудесния бразилец. С персонален преследвач неговото влияние угасва. Значи може да бъде направено.
Когато играех, на тези типове, им казвахме Главоча (Nobber в градския жаргон има обидно значение на глава, "главоч", "тиква", а също на гадник, тъпак, идиот).
Играчи от подобен тип има достатъчно във Висшата лига. Абу Диаби в Арсенал, Папа Буба Диоп във Фулъм, Джон Оби Микел в Челси, Ласана Диара в Портсмът. Буйни, атлетични и подвижни момчета, които биха се справили чудесно с поръчката за плътно лично пазене. Когато играех в Джилингам, ни предстоеше мач с Тотнъм. Кийт Пийкок, треньорът ни, каза, че не планира някой да пази персонално Глен Ходъл. Помислих си: "Хей, това не ми харесва. Дали е достатъчно умно?" Ходъл подаваше пасове, където си поиска, той ръководеше шоуто, той ни съсипа. И паднахме 2:4.
Когато Роналдо получи топката, той е непредвидим, неуловим. С изправена глава, в търсене на свободни съотборници, изтъкан от вълшебство. Но ако попречиш да получи топката, ако задушиш свободния му дух и посееш колебания у него, тогава и ти получаваш шанс. Незначителен, но шанс.
Мразя да препоръчвам такива неща. Роналдо се превръща в един от най-зрелищните футболисти на планетата - и дано да преуспее. Но за всяко финтово потрепване и поклащане на бедрото му трябва да има някакво решение. Поне опитайте. Пуснете му Главоча.

* Тони Каскарино е бивш нападател на Джилингам, Милуол, Астън Вила, Селтик, Челси, Олимпик М, Нанси.
CRISFREEZONE/NEWS AND PICS 21085361_80350488
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Роналдо закръгли 30 гола за сезона
Кристиано Роналдо със сигурност прави най-добрия сезон в кариерата си досега. Португалецът донесе победата на Манчестър Юнайтед над Лион с 1:0 и по този начин вече има 30 гола от началото на сезона във всички състезания.
Това е невероятно постижение, като се има предвид, че футболистът не е типичен нападател, а е крило. Така той е само на 2 гола от клубния рекорд по попадения на краен полузащитник, който до момента се държи от Джордж Бест. Покойният играч отбеляза 32 през сезон 1967/68, когато червените дяволи спечелиха КЕШ.
“Това е фантастично постижение. Невероятно е, че крило прави подобно нещо. Кристиано обаче играе много силно и ние сме много доволни от приноса му” похвали го Сър Алекс Фъргюсън.
С гола си Роналдо се изравни с Лео Меси на върха в класацията на голмайсторите в Шампионската лига. И двамата имат по 6 попадения.


Мениджърът на Юнайтед иска дузпа срещу Роналдо
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън нападна съдията Мартин Аткинсън след загубата на тима си с 0:1 от Портсмут на „Олд Трафорд” в ¼-финал от турнира за Купата на Англия. „Червените дяволи” вероятно дълго време ще се чудят как са загубили този двубой след като създадоха една дузина 100-процентови положения, а и удариха на два пъти гредите.

„Мисля, че съдията реши мача като не даде дузпа срещу Роналдо. Това даде допълнителна увереност на гостите, тъй като разбраха, че съдията е на тяхна страна. Затова и Диара почна да играе доста грубичко и извърши 8 или 9 фаула. Това е недопустимо в един мач”, беснееше Фърги.

Той продължи: „Ще трябва да се съглася с Арсен Венгер, че някой може да пострада жестоко в някой мач. Роналдо е малтретиран непрекъснато от защитниците. Все пак съм доволен, защото създадохме куп положения, които следващия път ще реализираме”.

След това шотландецът погна и шефът на съдиите Кийт Хакет: „Някой си седят на чудесната служба и не правят нищо, за да подобрят нещата. Този съдия ще отиде другата седмица да ръководи отново някоя среща и пак ще сбърка, а в мачове като този за купата това са фатални грешки”.

CRISFREEZONE/NEWS AND PICS 20839527_cr5150yq7
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Кристиано Роналдо ще вкарва голове за червения кръст

Звездата на португалския национален отбор и на английския шампион Манчестър Юнайтед - Кристиано Роналдо, бе избран за посланик на дарителската онлайн кампания на Евро 2008 - "голове за червения кръст", съобщиха от УЕФА.

Европейската футболна централа провежда тази кампания съвместно с международния комитет на червения кръст. Набраните средства ще бъдат дарени за лечение на пострадалите от мините в Афганистан.

В рамките на кампанията посетителите в Интернет на адрес www.scorefortheredcross.org може да купуват виртуално голове и да помогнат на любимия си тим да спечели титлата на хуманитарните отбори.

С парите ще бъдат закупени протези за пострадалите от мините в Афганистан, както и ще се осигури физиотерапевтично лечение.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Еколози атакуват Кристиано Роналдо

CRISFREEZONE/NEWS AND PICS 20567381_1_9
Португалското крило скандализира с тв реклама, в която финтира бик

Крилото на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо си навлече гнева на защитниците на животните. Португалецът се снима за реклама на "Фуджи ксерокс", в която финтира с топка разярен бик на арена за корида.
"Нямам нищо против борбите с бикове - казва португалецът. - Дори имам вкъщи свой портрет, на който съм облечен като матадор." Говорителят на Висшата лига Бари Хюил обаче не одобри рекламата. "Роналдо трябва да се засрами от себе си. На арените животните са измъчвани и убивани. Не е необходимо футболисти да се замесват в спортове, където се убива за удоволствие на публиката", заяви Хюил.
Борбите с бикове са забранени в няколко страни, като се води дискусия дали да не бъдат премахнати и в Испания, където са национална страст. Според данни на организацията "Хора за етично отношение към животните" (ПЕТА) в кориди в Испания всяка година умират около 40 000 бика. По време на борбата те са промушвани с пики и губят много кръв, преди да ги довършат с шпага
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Новата изгора на Крис се казвала Нереида според някои от чуждестранните медии!!!
CRISFREEZONE/NEWS AND PICS 21481972_27p01jg3
Невиждани до сега снимки на Кристиано Роналдо
CRISFREEZONE/NEWS AND PICS 21382740_1206607474_vd4dsf45573702ck8lo4ea9
CRISFREEZONE/NEWS AND PICS 20997346_P7ONPu56313402
CRISFREEZONE/NEWS AND PICS 20914434_mwjgxu85418102zb9
CRISFREEZONE/NEWS AND PICS 20912095_2167990505a2580902031b6dm8


Изготвил:Martina Ivanova
Върнете се в началото Go down
https://cristianoronaldobg.bulgarianforum.net
Man7Utd

Man7Utd


Брой мнения : 5
Age : 31
Registration date : 24.02.2008

CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CRISFREEZONE/NEWS AND PICS   CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Icon_minitimeПет Мар 28, 2008 2:00 pm

Много ми хареса първата статия на футболиста на Джилингам. Много умно написано и то някъде вярно. Когато гледам мачове,в които на Роналдо е поставен персонален "главоч" той просто не може да разгърне докрай потенциала си и сякаш някак се губи по терена. Това естествено не ми харесва. Много повече се забавлявам(а и той),когато играе своята си игра и очарова феновете с финтовете си. Невероятен талант с,а е само на 23години. Успех Wink
Върнете се в началото Go down
tedito7

tedito7


Брой мнения : 24
Age : 31
Registration date : 02.11.2007

CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CRISFREEZONE/NEWS AND PICS   CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Icon_minitimeПет Мар 28, 2008 3:44 pm

Ами някой беше казал (немога да се сетя кой точно беше) : Спри Кристиано Роналдо, да за победиш Манчестър Юнайтед!
Върнете се в началото Go down
Man7Utd

Man7Utd


Брой мнения : 5
Age : 31
Registration date : 24.02.2008

CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CRISFREEZONE/NEWS AND PICS   CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Icon_minitimeСъб Мар 29, 2008 4:39 am

До голяма степен има логика в това,но като се замисли човек и като погледне статистиката естествено,се вижда,че в мачовете,в които отсъстваше Рууни - падахме...което не говори никак добре за отбора. Не може такъв велик тим като Юнайтед да разчитат на 1 или 2 човека... Все си мисля,че сме достатъно добри да се справим дори когато ги няма Рони и Рууни...
Върнете се в началото Go down
tedito7

tedito7


Брой мнения : 24
Age : 31
Registration date : 02.11.2007

CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CRISFREEZONE/NEWS AND PICS   CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Icon_minitimeСъб Мар 29, 2008 3:06 pm

Ами аз винаги съм била на мнение, че без Роналдо Ман. Юнайтед могат, но без Руни отбора не е същия. Но съм и напълно наясно, че 1 играч неможе да направи отбора
Върнете се в началото Go down
Man7Utd

Man7Utd


Брой мнения : 5
Age : 31
Registration date : 24.02.2008

CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CRISFREEZONE/NEWS AND PICS   CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Icon_minitimeНед Мар 30, 2008 3:43 am

Естествено,че не може. Не случайно отборът е от 11 играчи,а не от 1 или 2. Много добре видяхме какво се получи в началото на сезона,когато Рууни се контузи много тежко и го нямаше около 2-3 месеца,а в същото време Роналдо получи червен картон с/у Портсмут... Тогава го закъсахме яко,но сега положението е овладяно. Борим се на 2 фронта(щеше ми се да са 3,но....) и имаме големи шансове и за 2те титли... Дано да защитим миналогодишната и да спечелим ШЛ,за която всички феновете на Юнайтед мечтаят от толкова дълго време вече...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CRISFREEZONE/NEWS AND PICS   CRISFREEZONE/NEWS AND PICS Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
CRISFREEZONE/NEWS AND PICS
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Cristiano Ronaldo Bulgarian forum :: CRISREESTYLE MAGAZINE.Нашето първо Онлайн списание !!! :: CRISFREESTYLE MAGAZINE 1Брой//28.03.2008Темите в броя/-
Идете на: