Cristiano Ronaldo Bulgarian forum

Cristiano Ronaldo Bulgarian forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Стилът и външния вид на Кристиано Роналдо

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
tedito7

Брой мнения : 24
Registration date : 02.11.2007

ПисанеЗаглавие: Стилът и външния вид на Кристиано Роналдо   Пет Ное 02, 2007 5:15 pm

тук имате възможност да дадете своето мнение, относно стила и визията на Роналдо .... моето лично мнение е, че той е най - красивия футболист и въпреки това съчетава добрата си визия с добрата игра на терена. Мисля, че са много малко футболистите, които успяват да съчетаят двете неща толкова добре
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
BaRaBa_GiRL

Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Стилът и външния вид на Кристиано Роналдо   Нед Ное 04, 2007 2:43 pm

И според мен той е най - красивия футболист.. просто толкова много чар, красота и уникалната игра на терена, събрани в едно, никъде няма да се намерят - само в Кристиано Роналдо! He Is Tha Best Of Tha Best I love you
RoNaLDo_GiRL

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Стилът и външният вид на Кристиано Роналдо   Нед Мар 16, 2008 10:06 am

[i]Еми и аз мисля че Кристиано е най - готиният футболист ! Перфектно съчетава свичко I love you drunken
Вижте профила на потребителя http://www.album.bg/ronaldo717
ronaldinho_gremio

Брой мнения : 1
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Стилът и външния вид на Кристиано Роналдо   Пет Мар 28, 2008 4:26 pm

az ne mislq takammm
malkata

Брой мнения : 1
Registration date : 29.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Стилът и външния вид на Кристиано Роналдо   Съб Мар 29, 2008 2:04 am

mislq 4e nqma po-dobur futbolist ot ronaldo v momenta,koito do su4etava po su6tiqt perfekten na4in i obleklo i povedenie kakto na terena(vupreki 4e tam o6te v 2min i e dosta okalqn Smile )taka i izvun nego.Toi ima svoi sobstven stil,otli4ava6 go ot dr i to4no tova go pravi viziqta mu unikalna.
DenityYy

Брой мнения : 39
Registration date : 05.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Стилът и външния вид на Кристиано Роналдо   Съб Юли 05, 2008 3:16 am

RoNaLDo_GiRL написа:
[i]Еми и аз мисля че Кристиано е най - готиният футболист ! Перфектно съчетава свичко I love you drunken

И аз мисля така! Smile
Вижте профила на потребителя http://www.britneyspears-fen.darkbb.com
ivchety91

Registration date : 19.06.2010

ПисанеЗаглавие: taka e prostoe unikalen    Сря Юни 30, 2010 10:51 am

DenityYy написа:
RoNaLDo_GiRL написа:

И аз мисля така! Smile
Wink
ivchety91

Registration date : 19.06.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Стилът и външния вид на Кристиано Роналдо   Сря Юни 30, 2010 10:52 am

ivchety91 написа:
DenityYy написа:
RoNaLDo_GiRL написа:

И аз мисля така! Smile
Wink

i az mislq taka unikalen e I love you Wink jalko 4e si ima nova pr i smqta da se jeni Crying or Very sad
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стилът и външния вид на Кристиано Роналдо   

Стилът и външния вид на Кристиано Роналдо
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1